Zapisz się do newslettera, by otrzymać 10 zł zniżki :-)

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory Twoim pewniakiem była domówka u znajomych, ale w tym roku czujesz, że chcesz nadać swojemu życiu odrobiny szaleństwa i spędzić tę wyjątkową noc inaczej. Dobrym pomysłem będzie krótki zagraniczny wypad, który pozostawi w Twojej głowie genialne wspomnienia, a w komórce piękne zdjęcia! (więcej…)

Dla wielu osób jest najważniejszym miejscem w domu. To w niej pijemy poranną kawę, gotujemy i spożywamy posiłki, a także rozmawiamy z rodziną i przyjaciółmi. Nie jest tajemnicą, że klimat kuchni w dużym stopniu zależy od jej dodatków. Podpowiadamy, jak udekorować kuchnię w najlepszy sposób. (więcej…)

prezent dla mamy

Gdy przychodzi do kupowania prezentów dla bliskich osób, chcemy się naprawdę postarać. Tym bardziej, jeśli chodzi o osobę, która przez całe życie sprawiała prezenty nam. Niełatwo jest sprostać takiemu wyzwaniu i znaleźć idealny prezent dla mamy! (więcej…)

Hashtag to określenie na wyraz poprzedzony znakiem #. Niezwykle popularne w czasach social media i to dzięki nim Twoje publikacje dotrą do szerszej publiczności. Pozwalają na przypisywanie publikowanych treści do kategorii tematycznych. Dzięki temu skupiają grupy odbiorców, których interesuje dana tematyka. Hashtagi pomogą Ci zdobyć followersów i utrzymać zaangażowaną publikę! Mamy parę porad, jak skutecznie wykorzystywać hashtagi na Instagramie. (więcej…)

Informujemy, że z powodu przerwy zamówienia nie będą realizowane do końca czerwca! Zamknij